Бібліотеки

Воскресенська бібліотека

11 КВІТНЯ- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В"ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦЕНТРАЦІЙНИХ ТАБОРІВ. У старшого покоління воскресенців особлива любов,шана та пам"ять до своїх вчителів. Саме в цей день,я хочу згадати і вшанувати пам"ять вчителя Воскресенської школи. Вчителя фізичної культури,.який все своє життя присвятив вихованню дітей. Парнак Іван Григорович-в"язень концентраційного табору "Бухенвальд"-пам"ятав все своє життя фашистський геноцид.В Радянському Союзі навіть, не згадували цих людей,та й сам він не розповідав нічого. В пам"яті учнів -змагання та перемоги,цікаві уроки фізкультури.Він був відданий своїй справі. А коли вийшов на пенсію працював в колгоспі .В літню страду -збирав хліб,працюючи помічником комбайнера.Господь Бог обдарував Івана Григоровича довгим життям,коханою дружиною та 3-ма люблячими синами. В останні роки свого життя він втратив зір. Разом з дружиною,Поліною Григорівною ходили,підтримуючи один одного.Саме вона стала його очима.У шлюбі вони прожили близько 60-ти років і для всіх воскресенців стали прикладом любові та відданості.

11:23 02.05.2024

Книжкова виставка «Пам’ятаймо кіборгів безсмертних!» в Михайло - Ларинській бібліотеці

Сьогодні в Михайло-Ларинській сільській бібліотеці пройшов невеличкий тематичний захід для дітей та інформаційна виставка,присвячена до Всеукраїнського дня пам’яті захисників Донецького аеропорту.

15:45 29.04.2024