Спортивні заходи

"Кожен крок в допомогу ЗСУ"

Михайло - Ларинський ліцей Воскресенськоі селищної ради продовжує,біговий благодійний челендж "Кожен крок в допомогу ЗСУ"

14:00 02.05.2024

Михайло - Ларинський ліцей

6-7 квітня – Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я, з цієї нагоди учні та батьки Михайло - Ларинського ліцею взяли участь у челенджі #Спорт_це_життя#

10:18 02.05.2024

Воскресенський ліцей

У Воскресенському ліцеї пройшов онлайн-конкурс "Краща руханка" до Дня святого Валентина. За результатами конкурсу:

13:09 30.04.2024

Здобувачі освіти Михайло - Ларинського ліцею активно долучилися до відеочеленджу " Я стрибунець"

Здобувачі освіти нашого ліцею активно долучилися до відеочеленджу " Я стрибунець", продемонструвавши свою майстерність та фантазію. Стрибкові вправи можуть бути корисними для покращення різноманітних фізичних якостей та навичок, таких як координація, баланс, гнучкість, сила, витривалість.

12:14 30.04.2024

Результати І етапу ІІ обласних онлайн-змагань «Вільні люди» із загальної фізичної підготовки (ІІІ дивізіон), в залік обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри»

Відбулись підведення підсумків ІІ етапу ІІ обласних онлайн-змагань «Вільні люди» із загальної фізичної підготовки (ІІІ дивізіон), в залік обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри», за результатами яких маємо наступні результати.

11:42 30.04.2024

"Вільні люди" ІІ дивізіон

І знову чудова новина для Воскресенської громади! В ІІ обласному онлайн - змаганні "Вільні люди" із загальної підготовки (ІІ девізіон) в залік обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно - оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільні ігри" у 2023 - 2024 навчальному році учениця Михайло - Ларинського ліцею рубан Єлизавета посіла ІІІ місце в номінації "Піднімання тулуба в сід з положення лежачи за 30 сек. серед дівчат". Вітаємо переможницю! Бажаємо подальших спортивних досягнень. Дякуємо вчителям фізичного виховання і суддівській колегії за підготовку учнів до участі у конкурсі. Тільки вперед!

14:47 29.04.2024