Змагання

Воскресенський ліцей

У рамках тижня «Ми за здоровий спосіб життя» вчитель фізичної культури Соколянський О.Г провів з учнями 8-11 класів змагання «Присідай та сили собі прибавляй». Діти активно прийняли участь в цікавих та веселих змаганнях виконуючи присідання за 15 секунд на кращій результат. За підсумками змагань визначені переможці.

10:16 02.05.2024

Спортивні змагання з тенісу, шахів, дартсу

Вітовською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України організовано та проведено 29 березня 2024 року спортивні змагання з тенісу, шахів, дартсу. Команду вчителів від Воскресенської селищної територіальної громади гідно представили Наталія Дацько, Олександр Соколянський, Костянтин Вітко, Олександр Лисак, Катерина Проценко, Інна Богдан.

09:13 02.05.2024

Воскресенський ліцей

До Дня українського добровольця відбулись онлайн - змагання із загальної фізичної підготовки серед хлопців 7-9 класів. Вітаємо переможців:

14:27 01.05.2024

Обласні онлайн змагання "Вільні люди"

Отримали результати ІІ етапу обласних онлайн змагань "Вільні люди" із загальної фізичної підготовки (ІІІ дивізіон), в залік обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно - оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільні ігри" у 2023 - 2024 н.р.

14:10 30.04.2024

Вітаємо Михайло - Ларинський ліцей

Вітаю зі святом! У цей день хочеться побажати, щоб всі українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами, завжди були здоровими, рішучими та вмотивованими! Хай завжди окриляє єдність нашого народу, віра та жага перемоги!

13:14 30.04.2024