Конкурси

Вітаємо Червонянську гімназію!

Врожайний квітень! Отримали результати Всеукраїнського природничого еколого-натуралістичного конкурсу "Природа - наш дім!" Дякуємо Мозговій Феліксі Броніславівні за знання учнів з її предметів, за те, що не дає нам зупинятись, ділиться своєю невичерпною енергією з учнями і колегами!

13:59 02.05.2024

Вітаємо учнів Червонянської гімназії

Хочу привітати наших учнів з прекрасними результатами у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі "Ми - патріоти України!" Дякуємо Шкільному порталу за змістовні і цікаві завдання, які виховують гордість за нашу нескорену Україну!

13:54 02.05.2024

Воскресенський ліцей

Вітаю Зуб Анастасію, ученицю 8 класу Воскресенського ліцею, з ІІ місцем в обласному конкурсі юних флористів "Квітуча Україна" (цьогорічна тема "Моя рослина-оберіг"). Конкурсна робота, "Мандала - продовження українського народу", виконана в техніці напівоб'ємне панно. В житті українців кукурудза була збірним оберегом і водночас символом здоров'я дітей, взаєморозуміння, єдності і згоди в родині, згуртованості і продовження роду.

12:43 02.05.2024

Калинівський ЗДО "Сонечко"

Калинівський ЗДО є учасником ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

09:19 02.05.2024

Грейгівський ліцей

Учні 7-10 класів Грейгівського ліцею взяли участь Всеукраїнському конкурсі «Фізика довкола нас», спрямованому на підвищення рівня фізичних знань та плекання інтересу дітей до навчання й розвитку. Вміння спостерігати, аналізувати явища природи, розширення знань про фізичні процеси й закони, які навколо нас. У подарунок кожен учасник отримав міні книгу '14 експнрементів для юного фізика".

08:23 02.05.2024

Калинівський ліцей

Щиро вітаємо з Перемогою у Всеукраїнському конкурсі "#ТГШ210: Таємниця генія Шевченка" Панаріну Поліну, Верник Тетяну, Гапішко Катерину, Фараджова Рустама, Мегесь Юлію та вчителя української мови і літератури Ницик Людмилу Дмитрівну.

13:45 01.05.2024

Вітаємо наших переможців низки обласних конкурсів і акцій від департаменту освіти і науки миколаївської обласної військової адміністрації:

13:04 01.05.2024