Конкурси

Результати обласного ( заочного) фольклорного фестивалю мистецтв " Різдвяні канікули"

Сьогодні на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради відбулось підведення підсумків 1 етапу обласного ( заочного) фольклорного фестивалю мистецтв " Різдвяні канікули", за результатами якого маємо переможців: 1 місце- творчий колектив Воскресенського ліцею " Співоче перевеслечко", керівник Наталія Наталия Чипенко 2 місце- гурток Калинівського ліцею " Історичне краєзнавство ", керівник Ірина Гутовська . Вітаємо наших творчих і талановитих. Так тримати!

15:30 29.04.2024

Учні Грейгівського ліцею отримали сертифікати Міжнародного конкурсу "Кенгуру"

Вітаємо наших активних, розумних, талановитих учнів з відмінними та добрими результатами у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" (Всеукраїнський етап). Бажаємо наснаги та подальших перемог дітям, які брали участь у змаганні.

15:04 29.04.2024

Учні Калинівського ліцею отримали сертифікати Міжнародного конкурсу "Кенгуру"

Вітаємо наше талановите, розумне майбутнє - Продуіса Макара, Каріну Непомнящу, Софію Тиртичну, Анастасію Павлову, Вероніку Заяць та керівника Катерину Продіус (вчитель математики) з ПЕРЕМОГОЮ у Міжнародному математичному конкурсі КЕНГУРУ (Всеукраїнський етап).

14:51 29.04.2024