" Я- журналіст". Грейгівський ліцей

Дата: 23.06.2023 11:54

Учні Грейгівського ліцею встигають не лише навчатися, а й брати участь у різноманітних акціях, челенджах, конкурсах.

Так, наприкінці квітня стали відомі результати Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст", у якому взяли участь троє наших учениць: Мних Вікторія, Момот Олена та Бурлака Тетяна (номінація "Фоторобота"). Дівчата розкрили дуже важливу тему - незламність. У своїх есе розповіли власну історію, про нескореність захисників України на фронті, висвітлювали її на прикладах волонтерської діяльності, роботи вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею, своєю незламністю зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу.

Серед 808 учасників з усіх куточків України, а також ще 12 країн світу, однією з переможниць стала наша Вікторія Мних, учениця 11 класу. Момот Олена та Бурлака Тетяна будуть нагороджені дипломами за участь!