Результати обласного огляду "Зимовий мікс"

Дата: 30.04.2024 12:16

Сьогодні отримали результати обласного огляду "Зимовий МІКС" Огляд був багатожанровий, тому таланти Воскресенської громади змогли похизуватись своїми навичками і вміннями. Тож, маємо такі результати:

Декоративно - удиткове та образотворче мистецтво:

• Олена Лементар, завідувач Михайло - Ларинськийм СК - Гран - Прі!

• Тетяна Бурякова, керівник гуртка ДПМ "Майстриня" Грейгівського БК - І місце!

• Вікторія Кравченко, учасниця гуртку ДУМ «Майстриня» Грейгівського БК (керівник - Тетяна Бурякова ) - І місце!

• Олександр Валерійович Маршанішвілі, учасник гуртку ДУМ «Майстриня» Грейгівського БК (керівник - Тетяна Бурякова ) - І місце!

• Олександр Сергійович Маршанішвілі, учасник гуртку ДУМ «Майстриня» Грейгівського БК (керівник - Тетяна Бурякова) - І місце!

• Анастасія Брек, учаснця гуртку ДУМ «Майстриня» Грейгівського БК (керівник - Тетяна Бурякова ) - ІІ місце!

• Колективна робота учасників гуртку ДУМ «Майстриня» Грейгівського БК (керівник - Тетяна Бурякова) - ІІ місце!

• Колективна робота учасників гуртку ДУМ «Майстриня» Грейгівського БК (керівник - Тетяна Бурякова) - отримали диплом "За участь"

Музичне мистецтво:

• Вокально-інструментальний ансамбль «Маскарад Грейгівського БК (керівник Микола Буряков), номінація «Інструментальне мистецтво» - ІІ місце!

• Вокально-інструментальний ансамбль «Троїсті музики" Пересадівського БК (керівник Сергій Орлов), номінація «Інструментальне мистецтво» - ІІІ місце!

• Вокальний ансамбль «Зоряночка» Воскресенського БК (керівник Віктор Іванов), номінація «Вокальне мистецтво. Ансамблі» - ІІІ місце!

• Вокальний ансамбль «Сузір’я Інгулу» Михайло-Ларинського СК (керівник Олена Лементар), номінація «Вокальне мистецтво. Ансамблі»-отримала диплом "За участь"

• Данііл Гонцаучасник вокальної студії «Діти України», Грейгівського БК (керівник Інна Пасічник) в номінації «Вокальне мистецтво. Солісти»-отримав диплом "За участь"

• Анастасія Брек, учасниця вокальної студії «Діти України», Грейгівського БК (керівник Інна Пасічник) в номінації «Вокальне мистецтво. Солісти»-отримала диплом "За участь"

• Вероніка Мельник,учасниця вокальної студії «Діти України», Грейгівського БК (керівник Інна Пасічник) в номінації «Вокальне мистецтво. Солісти»-отримала диплом "За участь"