На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради відбулось підведення підсумків І етапу обласного (заочного) конкурсу читців – декламаторів «СловоГрай»

Дата: 30.04.2024 12:55

Сьогодні на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради відбулось підведення підсумків І етапу обласного (заочного) конкурсу читців – декламаторів «СловоГрай», за результатами яких вітаємо переможців і нагороджуємо грамотами:

у І віковій категорії ( 10-14 років)

I місце

- Юнусову Аріну, ученицю Воскресенського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Кобець Н.О.

IІ місце

- Крецу Івана, учня Червонянської гімназії Воскресенської селищної ради, керівник Сидорика Л.М.;

- Багнюк Яну, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Цицьо І.О.;

- Гриба Дениса, учня Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Цицьо І.О.;

- Коханевич Владиславу, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Рудніцька З.П.;

- Кухтик Аліну, ученицю Воскресенського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Антонюк В.В.

IІІ місце

- Сомар Ілону, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Рудніцька З.П.;

- Харківець Ксенію, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Погулич О.А.;

- Юлію Мегесь, ученицю Калинівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Ницик Л.Д.

Грамотами за участь:

- Івкову Юлію, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Цицьо І.О.;

- Панаріну Поліну, ученицю Калинівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Ницик Л.Д.;

- Тиртичну Софію, ученицю Калинівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Ницик Л.Д.;

- Федоренко Каріну, ученицю Воскресенського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Антонюк В.В.

у ІІ віковій категорії (15 - 18 років)

I місце

- Терлецьку Анну, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Юр’єва Ю.В.

IІ місце

- Захарову Дар’ю, ученицю Воскресенського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Бойченко Л.О.

IІІ місце

- Гвоздкову Альону, ученицю Пересадівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Рудницька З.П.

Грамотою за участь:

- Учень Сніжану, ученицю Калинівського ліцею Воскресенської селищної ради, керівник Гутовська І.О.

Вітаємо учасників! бажаємо подальших творчих звершень