Калинівська бібліотека

Дата: 02.05.2024 12:47

У календарі міжнародних свят існує два Дні Землі - перший день відзначається 20 березня в День весняного рівнодення, а другий - 22 квітня. Перший має миротворчу та гуманістичну спрямованість, другий - екологічну. Мета цього дня - привернути увагу громадськості до нашого спільного дому - планети Земля,нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботи один про одного. Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. Сьогодні учні 3 класу, Калинівського ліцею, класний керівник Артеменко Лариса Вікторівна, завітали до Калинівської сільської бібліотеки на виховну годину "Всесвітній день Землі"яку провели бібліотекарі,Світлана Іванцова та Ольга Шевченко.

Разом з дітками посадили в стаканчики квітку сонця, соняшник,переглянули відеоролик про історію виникнення свята Дня Землі,діти презентували свої роботи на тему Землі, Ольга Шевченко зачитала повчальну розповідь про бережливе ставлення до Землі.

А заключна частина, частування смаколиками!