Новини

Працівники закладів культури відвідали семінари для керівників вокальних колективів

Сьогодні 7 лютого на базі Обласного палацу культури міста Миколаєва було проведено семінари для керівників вокальних колективів (провідні методисти МОЦНТ Наталія Лісогор та Галина Стрілецька) та театральних колективів клубних закладів Воскресенської селищної ради (провідний методист Тетяна Скубченко).

12:42 30.04.2024

Результати обласного огляду "Зимовий мікс"

Сьогодні отримали результати обласного огляду "Зимовий МІКС" Огляд був багатожанровий, тому таланти Воскресенської громади змогли похизуватись своїми навичками і вміннями. Тож, маємо такі результати:

12:16 30.04.2024

Результати І етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року"

Сьогодні на рівні відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради відбулось підведення підсумків І етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року", за підсумками якого маємо наступні результати:

12:11 30.04.2024

Нарада з керівниками закладів культури Воскресенської громади

26 січня 2024 року відбулась нарада керівників закладів культури і бібліотек Воскресенської селищної ради, яку було організовано відділом освіти, кульутри, молоі та спорту Воскресенської селищної ради.

11:49 30.04.2024

Педагоги Калинівського ліцею пройшли освітній курс від Міністерства цифрової трансформації України

Педагоги Калинівського ліцею взялися за важливий аспект освіти - безбар'єрну грамотність! Пройшли освітній курс від Міністерства цифрової трансформації України. Тепер ми готові відкрити нові горизонти для кожного учня та створювати майбутнє разом! Приєднуйтесь до нас!

15:39 29.04.2024

Привітання колективи ДНЗ з професійним святом

25 вересня здійснювач повноважень селищного голови, секретар селищної ради Микола Моторний і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради Наталія Фільтанович привітали з професійним святом колективи ЗДО Воскресенської селищної ради, передавши солодкі подарунки від голови Вітовської районної організації Профспілки Людмили Палієнко. Шановні наші хранителі дитячих секретів! Бажаємо сил, ідей, доброти та терпіння на всіх бешкетників. Нехай вдячні привітання від батьків і маленьких вихованців поліпшать настрій та подарують заряд енергії. Зі святом!

15:32 26.09.2023

Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Воскресенської селищної ради.

19 вересня 2023 року керівники закладів дошкільної освіти громади мали змогу вирішити нагальні питання 2023/2024 навчального року під час зустрічі з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталією ФІЛЬТАНОВИЧ. У заході взяли участь заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор ХРОЛЕНКО, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Олена БЕЗБОЖНА.

13:21 21.09.2023

День Конституції України в Пересадівському БК

Сьогодні в с. Пересадівка відбувся урочистий концерт, присвячений Дню Конституції України. На свято завітали поважні гості: секретар Воскресенської селищної ради Тетяна Білозор , керуюча справами Людмила Манжула, начальник соціального захисту Сергій Зябко , спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради Олеся Риколенко- Лада Покровська , директор Воскресенського БК Ольга Смирнова . Свято вийшло напрочуд душевним, сучасно- патріотичним і надзвичайно цікавим. Дякуємо команді Пересадівського БК за чудовий настрій і яскравий концерт. Все буде Україна, я дізнавалась

08:35 28.06.2023